hand- en voetverzorging

76 artikelen
sorteer op:
76 artikelen
2e halve prijs met HEMA extra
navulverpakking de handzeep 1000ml - 11300804 - HEMA

navulverpakking de handzeep 1000ml

5.69
€5.69/l
2e halve prijs met HEMA extra
body scrub 125ml - 11300803 - HEMA

body scrub 125ml

3.99
€31.92/l
2e halve prijs met HEMA extra
de handzeep 500ml - 11300811 - HEMA

de handzeep 500ml

online nog 8 stuks op voorraad
3.99
€7.98/l
vegan
verfrissingsdoekjes - 10 stuks - 11530012 - HEMA

verfrissingsdoekjes - 10 stuks

1.59
€0.16/st.

nagelborstel 10x4x4.2cm hout

2.49
nieuw
nagelvijl halve maan - 11200144 - HEMA

nagelvijl halve maan

2.49
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
polijstvijl - 11200145 - HEMA

polijstvijl

online nog 5 stuks op voorraad
2.49

bokkenpootje met mesje

1.99
€1.99/st.
nieuw
Takkie en Siepie baby manicureset - 3 stuks - 11916890 - HEMA

Takkie en Siepie baby manicureset - 3 stuks

online nog 9 stuks op voorraad
6.29
€2.10/st.
nieuw
handcrème alle huidtypen 50ml - 11330066 - HEMA

handcrème alle huidtypen 50ml

3.49
€69.80/l
vegan
scrubblokjes perzik lychee - 6 stuks - 11380023 - HEMA

scrubblokjes perzik lychee - 6 stuks

3.99
€44.33/kg

pincet met vergulde smalle punt

2.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
handzeep voor kinderen - 11730006 - HEMA

handzeep voor kinderen

3.59
€11.97/l

manicureset 3-delig

7.79
nieuw
nagelvijlen klein - 5 stuks - 11200143 - HEMA

nagelvijlen klein - 5 stuks

2.49

nagelvijl polijstvijl 3-in-1

2.89

pincet schuine punt rvs

2.99

pincetten - 2 stuks

4.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

teennagelknipper met nagelvijl

online nog 8 stuks op voorraad
2.89

nagelborstel

online nog 9 stuks op voorraad
1.99

puimsteen

2.29
vegan
handzeep een hele dag strand 300ml - 11380020 - HEMA

handzeep een hele dag strand 300ml

3.99
€13.30/l
vegan
handcrème tussen de bloemen 150ml - 11380009 - HEMA

handcrème tussen de bloemen 150ml

3.99
€26.60/l

huidschaar gebogen punt rvs

7.79