aanbiedingen vrije tijd

151 artikelen
sorteer op:
151 artikelen
nu met korting
compressie opberger set S+M+L - 3 stuks - 18670059 - HEMA

compressie opberger set S+M+L - 3 stuks

17.99 12.59
€4.20/st.
nu met korting
slaapmasker zwart - 18670054 - HEMA

slaapmasker zwart

3.99 2.79
€2.79/st.
nu met korting
Takkie en Siepie koffer 55x35x20cm 32L - 18670034 - HEMA

Takkie en Siepie koffer 55x35x20cm 32L

79.99 55.99
€55.99/st.
nu met korting
herbruikbare regenponcho transparant - 18600006 - HEMA

herbruikbare regenponcho transparant

4.59 3.21
nu met korting
bagage organizers set S+M+L - 3 stuks - 18670057 - HEMA

bagage organizers set S+M+L - 3 stuks

15.99 11.19
€3.73/st.
nu met korting
onder-de-stoel-koffer 29x20x39cm 19L blauw - 18670035 - HEMA

onder-de-stoel-koffer 29x20x39cm 19L blauw

69.99 48.99
€48.99/st.
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
kabelorganizer 21x12x4cm blauw - 18670068 - HEMA

kabelorganizer 21x12x4cm blauw

16.29 11.40
€11.40/st.
nu met korting
koffer ABS 51x28x76cm 90L bordeaurood - 18670036 - HEMA

koffer ABS 51x28x76cm 90L bordeaurood

149.99 104.99
€104.99/st.
nu met korting
mini pluizenroller - 18670072 - HEMA

mini pluizenroller

6.99 4.89
€4.89/st.
nu met korting
Takkie opvouwbare boodschappentas L 43x70cm stippen - 18600001 - HEMA
3.99 2.79
nu met korting
ritstasjes S+M+L - 3 stuks - 18670058 - HEMA

ritstasjes S+M+L - 3 stuks

7.99 5.59
€1.86/st.
nu met korting
nijntje rijkoffer 52x21x38cm - 18670037 - HEMA

nijntje rijkoffer 52x21x38cm

89.99 62.99
€62.99/st.
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
3+1 gratis met HEMA extra
chenille zwart 100gram 110meter - 60760032 - HEMA

chenille zwart 100gram 110meter

3.69
€36.90/kg
nu met korting
reisflesjes en potje etui 5-delig - 18600007 - HEMA

reisflesjes en potje etui 5-delig

5.59 3.91
€0.78/st.
nu met korting
bagagetracker 9cm sleutelhanger - 18670049 - HEMA

bagagetracker 9cm sleutelhanger

14.99 10.49
€10.49/st.
nu met korting
bagageweegschaal digitaal - 18670041 - HEMA

bagageweegschaal digitaal

17.99 12.59
€12.59/st.
nu met korting
Takkie opvouwbare boodschappentas M 40x58.5cm stippen - 18600000 - HEMA
3.99 2.79
nu met korting
reisstekker adapter - 18670070 - HEMA

reisstekker adapter

29.99 20.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
bagagelabel 5.4x9.6cm zwart - 18670045 - HEMA

bagagelabel 5.4x9.6cm zwart

4.99 3.49
€3.49/st.
nu met korting
slaapmasker satijn bordeaurood - 18670055 - HEMA

slaapmasker satijn bordeaurood

11.99 8.39
€8.39/st.
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m mintgroen - 60702863 - HEMA

katoen garen 50g 105m mintgroen

2.09
€0.02/meter
3+1 gratis met HEMA extra
chenille garen100g 110m bordeaux - 60702880 - HEMA

chenille garen100g 110m bordeaux

3.69
€0.03/meter
nu met korting
Takkie en Siepie bagageriem 180x5cm - 18670044 - HEMA

Takkie en Siepie bagageriem 180x5cm

7.99 5.59
€5.59/st.
nu met korting
koffer 35x20x55cm 33L beige - 18670069 - HEMA

koffer 35x20x55cm 33L beige

89.99 62.99
€62.99/st.