aanbiedingen vrije tijd

150 artikelen
sorteer op:
150 artikelen

sleutelhangers vilt - 6 stuks

1.75
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m lila - 60760019 - HEMA

katoen garen 50g 105m lila

2.09
€41.80/kg
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m groen - 60702861 - HEMA

katoen garen 50g 105m groen

2.09
€0.02/meter
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen 100g 250m lavendel - 60702851 - HEMA

acryl garen 100g 250m lavendel

2.49
€0.01/meter
3+1 gratis met HEMA extra
rond lintgaren 100g 45m lichtgroen - 60702884 - HEMA

rond lintgaren 100g 45m lichtgroen

4.29
€0.10/meter
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen 100g 250m melange disco - 60702854 - HEMA

acryl garen 100g 250m melange disco

2.49
€0.02/meter
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
3+1 gratis met HEMA extra
rond lintgaren 100g 45m bordeaux - 60702870 - HEMA

rond lintgaren 100g 45m bordeaux

4.29
€0.10/meter

kabelbinders siliconen

3.25
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen 100g 250m groen - 60702850 - HEMA

acryl garen 100g 250m groen

2.49
€0.01/meter
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen 100g 250m roze - 60702852 - HEMA

acryl garen 100g 250m roze

2.49
€0.01/meter
3+1 gratis met HEMA extra
teddy garen 100g 38m beige - 60702872 - HEMA

teddy garen 100g 38m beige

4.59
€0.24/meter
3+1 gratis met HEMA extra
teddy garen 100g 38m bruin - 60702873 - HEMA

teddy garen 100g 38m bruin

4.59
€0.24/meter
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
10.–
3+1 gratis met HEMA extra
acryl-wol garen 100g 165m oudroze - 60700022 - HEMA

acryl-wol garen 100g 165m oudroze

online nog 11 stuks op voorraad
3.59
€0.02/meter
8.50
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m rood - 60760013 - HEMA

katoen garen 50g 105m rood

2.09
€41.80/kg

koffer 34x55x21cm 33L monster

40.–
3+1 gratis met HEMA extra
chenille paars 100gram 110meter - 60760030 - HEMA

chenille paars 100gram 110meter

3.69
€0.03/meter
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
oprolbaar nekkussen met traagschuim - 18640070 - HEMA

oprolbaar nekkussen met traagschuim

18.49 12.94

kralenmix plat

1.75
3+1 gratis met HEMA extra
rond lintgaren beige 100gram 45meter - 60760080 - HEMA

rond lintgaren beige 100gram 45meter

4.29
€42.90/kg

Takkie waterafstotende fiets zadelhoes

3.25

bordje Ø20cm bioplastic lichtgroen

2.25
3+1 gratis met HEMA extra
acryl-wol garen groen melange 100gram 165meter - 60760049 - HEMA

acryl-wol garen groen melange 100gram 165meter

3.59
€35.90/kg