aanbiedingen vrije tijd

150 artikelen
sorteer op:
150 artikelen
3+1 gratis met HEMA extra
borduurgaren 8m - 50 stuks - 60760052 - HEMA

borduurgaren 8m - 50 stuks

8.69
€1.09/meter
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m zwart - 60760078 - HEMA

katoen garen 50g 105m zwart

2.09
€41.80/kg
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m wit - 60760014 - HEMA

katoen garen 50g 105m wit

2.09
€41.80/kg
3+1 gratis met HEMA extra
rond lintgaren wit 100gram 45meter - 60760079 - HEMA

rond lintgaren wit 100gram 45meter

4.29
€42.90/kg
3+1 gratis met HEMA extra
borduurgaren metallic 8m - 10 stuks - 60760041 - HEMA

borduurgaren metallic 8m - 10 stuks

3.29
€0.41/meter
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m donkerblauw - 60760039 - HEMA

katoen garen 50g 105m donkerblauw

2.09
€41.80/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen zwart 100gram 250meter - 60760001 - HEMA

acryl garen zwart 100gram 250meter

2.49
€24.90/kg
3+1 gratis met HEMA extra
acryl-wol garen karamel 100gram 165meter - 60760085 - HEMA

acryl-wol garen karamel 100gram 165meter

3.59
€35.90/kg
3+1 gratis met HEMA extra
acryl-wol garen bordeaux rood 100gram 165meter - 60760086 - HEMA

acryl-wol garen bordeaux rood 100gram 165meter

3.59
€35.90/kg
nu met korting
koffer met voorvak ABS 35x25x55 zwart - 18630024 - HEMA

koffer met voorvak ABS 35x25x55 zwart

99.99 69.99

fietsstandaard verstelbaar

7.50
nu met korting
koffer ABS 43x25x66 zwart - 18630025 - HEMA

koffer ABS 43x25x66 zwart

119.99 83.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
opvouwbare rugtas 25x15x35 zwart - 18640056 - HEMA

opvouwbare rugtas 25x15x35 zwart

17.99 12.59
nu met korting
TSA cijferslot - 6.5x3 - 18630008 - HEMA

TSA cijferslot - 6.5x3

11.19 7.83
nu met korting
toilettas - 22x18 - stip - 18630007 - HEMA

toilettas - 22x18 - stip

online nog 11 stuks op voorraad
3.59 2.51
nu met korting
bagageslotjes - 2 stuks - 18630006 - HEMA

bagageslotjes - 2 stuks

5.99 4.19
nu met korting
nekkussen - opblaasbaar - zwart - 18630005 - HEMA

nekkussen - opblaasbaar - zwart

5.59 3.91
nu met korting
oordoppen - 18600138 - HEMA

oordoppen

4.99 3.49
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

buitenband anti-lek 28 x 1 1/2

11.–
nu met korting
bagageriem 180x5cm blauw kliksluiting - 18670042 - HEMA

bagageriem 180x5cm blauw kliksluiting

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99 5.59
€5.59/st.

neon LED bloem voor binnen en buiten

niet online, bekijk winkelvoorraad
10.–
3+1 gratis met HEMA extra
katoen garen 50g 105m roze - 60702862 - HEMA

katoen garen 50g 105m roze

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.09
€0.02/meter
nu met korting
Takkie en Siepie ritstasjes S+M+L - 3 stuks - 18670051 - HEMA

Takkie en Siepie ritstasjes S+M+L - 3 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99 5.59
€1.86/st.
nu met korting
Takkie en Siepie bagagelabels 15x10cm siliconen - 2 stuks - 18670053 - HEMA
3.99 2.79
€2.79/st.