schoenonderhoud

38 artikelen
sorteer op:
38 artikelen
filters
filter en sorteer

inlegzolen wasbaar maat 38-39

5.99

gelgrips voor de hielen - 2 stuks

online nog 11 stuks op voorraad
2.89

leercrème 75ml

4.39
€58.53/l

schoenlepel

4.49

suedeborstel

online nog 13 stuks op voorraad
3.59

veters 120 cm

online nog 12 stuks op voorraad
2.89
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

schoenveter plat 120 cm

2.89

schoenveter plat 150 cm

online nog 3 stuks op voorraad
2.89

schoenveter plat 120 cm

2.89

inlegzolen wasbaar maat 36-37

5.99

insmeerborstel plastic

1.99

schoenverzorging 75 ml ultra wit

5.99
€79.87/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

inlegzolen wasbaar maat 42-43

5.99

schoencrème kleurloos 50ml

3.59
€71.80/l

schoencrème zwart 50ml

3.59
€71.80/l

sportveter 90 cm

online nog 14 stuks op voorraad
2.89

schoencrème wit

3.59
€71.80/l

schoencrème donkerbruin 50ml

3.59
€71.80/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

uitsmeerborstel plastic

2.29

schoencrème cognac 50ml

online nog 7 stuks op voorraad
3.59
€71.80/l

gelzolen voor de voorvoet - 2 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.59

inlegzolen leer maat 39-40

niet online, bekijk winkelvoorraad
6.59

schoencrème blauw

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.59
€71.80/l

2-pak schoenveters fijn 75 cm

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.59