kaarsen

118 artikelen
sorteer op:
118 artikelen

glas voor geurkaars ⌀6.5x6.5cm ribbel groen

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.75
vegan
huishoudkaars ⌀2.2x25cm diabolo ivoor - 13506120 - HEMA

huishoudkaars ⌀2.2x25cm diabolo ivoor

niet online, bekijk winkelvoorraad
0.85
vegan
rustieke kaarsen mintgroen mintgroen - 13504013MINTGREEN - HEMA

rustieke kaarsen mintgroen

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.25
nieuw
kaarsen met twist Ø2x25 groen - 4 stuks - 13506028 - HEMA

kaarsen met twist Ø2x25 groen - 4 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.25
nieuw
huishoudkaarsen 16x⌀2.2cm naturel - 4 stuks - 13506140 - HEMA

huishoudkaarsen 16x⌀2.2cm naturel - 4 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.25
nieuw
stompkaars ⌀7x13cm strepen bruin-groen - 13506165 - HEMA

stompkaars ⌀7x13cm strepen bruin-groen

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.75
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
huishoudkaarsen ⌀2.2x25cm ribbel donkerrood - 2 stuks - 13506129 - HEMA
1.75
nieuw
huishoudkaarsen ⌀2.2x20cm draai naturel - 2 stuks - 13506127 - HEMA
1.50
nieuw 5 voor 4.99
huishoudkaars Ø2.2x24cm reliëf ivoor - 13504084 - HEMA

huishoudkaars Ø2.2x24cm reliëf ivoor

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.49
nieuw
dinerkaarsen ⌀2.2x25cm spikkel groen-roze - 2 stuks - 13506153 - HEMA
2.–
nieuw
bolkaars ⌀10cm ivoor - 13506134 - HEMA

bolkaars ⌀10cm ivoor

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.59
nieuw
dinerkaarsen ⌀2.2x25cm spikkel naturel - 2 stuks - 13506152 - HEMA

dinerkaarsen ⌀2.2x25cm spikkel naturel - 2 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.–
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
huishoudkaars ⌀2.2x25cm diabolo donkerrood - 13506123 - HEMA

huishoudkaars ⌀2.2x25cm diabolo donkerrood

niet online, bekijk winkelvoorraad
0.85
nieuw
geur bolkaars ⌀10cm sandelhout - 13507613 - HEMA

geur bolkaars ⌀10cm sandelhout

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.69
nieuw 5 voor 4.99
dinerkaars ⌀2.2x27cm rustiek olijf - 13504253 - HEMA

dinerkaars ⌀2.2x27cm rustiek olijf

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.29
nieuw
Siepie led-lichtslang 56x56cm voor binnen en buiten - 25501005 - HEMA
33.99
nieuw
Takkie led-lichtslang 78x54cm voor binnen en buiten - 25501004 - HEMA
33.99

geurstokjes mandarijn-patchoeli 100ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.99
€119.90/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

geurstokjes sinaasappel-cederhout 100ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.99
€119.90/l

geurstokjes lavendel-roos 100ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.99
€119.90/l
nieuw
bolkaars ⌀7cm ivoor - 13506132 - HEMA

bolkaars ⌀7cm ivoor

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
vegan
geurkaars in glas Ø6.5 dawn - 13502450 - HEMA

geurkaars in glas Ø6.5 dawn

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.39