kaarsen

132 artikelen
sorteer op:
132 artikelen
nieuw
dinerkaarsen ⌀2.2x25cm spikkel naturel - 2 stuks - 13506152 - HEMA

dinerkaarsen ⌀2.2x25cm spikkel naturel - 2 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.–
nieuw
stompkaars ⌀7x13cm strepen naturel-roze - 13506163 - HEMA

stompkaars ⌀7x13cm strepen naturel-roze

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.75
nieuw
geur bolkaars ⌀10cm sandelhout - 13507613 - HEMA

geur bolkaars ⌀10cm sandelhout

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.69
nieuw 5 voor 4.99
dinerkaars ⌀2.2x27cm rustiek olijf - 13504253 - HEMA

dinerkaars ⌀2.2x27cm rustiek olijf

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.29
nieuw
Siepie led-lichtslang 56x56cm voor binnen en buiten - 25501005 - HEMA
33.99
nieuw
Takkie led-lichtslang 78x54cm voor binnen en buiten - 25501004 - HEMA
33.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

geurstokjes mandarijn-patchoeli 100ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.99
€119.90/l

geurstokjes tompouce 100ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.99
€119.90/l

geurstokjes sinaasappel-cederhout 100ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.99
€119.90/l
nieuw
bolkaars ⌀7cm ivoor - 13506132 - HEMA

bolkaars ⌀7cm ivoor

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
nieuw
bolkaars Ø14.5cm tompouce roze - 13506136 - HEMA

bolkaars Ø14.5cm tompouce roze

niet online, bekijk winkelvoorraad
6.50
vegan
geurkaars in glas Ø6.5 dawn - 13502450 - HEMA

geurkaars in glas Ø6.5 dawn

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.39