feestversiering

571 artikelen
sorteer op:
571 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
nijntje mystery sleutelhanger Halloween - 25200583 - HEMA

nijntje mystery sleutelhanger Halloween

9.99

roltongen feest - 8 stuks

2.59
nieuw
vlaggenlijn 10m Sint - 25900124 - HEMA

vlaggenlijn 10m Sint

3.89
€1.56/meter
nieuw
schaaltje 25x10x3cm keramiek pompoen - 25200466 - HEMA

schaaltje 25x10x3cm keramiek pompoen

8.39
nieuw
servetten 33x33cm Sint - 25900168 - HEMA

servetten 33x33cm Sint

2.19

uitdeel bellenblaas monster 288ml - 8 stuks

2.09
€7.26/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
regenboog zure matjes uitdeelzak - 10 stuks - 10200203 - HEMA

regenboog zure matjes uitdeelzak - 10 stuks

3.99
150g ℮ - €26.60/kg

mini spekjes uitdeelzak - 10 stuks

3.99
100g ℮ - €39.90/kg

uitdeelauto's hout - 4 stuks

2.89

ballonnen 23cm goud - 20 stuks

2.19

taartkaarsjes 15cm twist - 10 stuks

2.19

DIY disco strip 2m

4.59
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

waaier 35x35cm papier floraal - 3 stuks

3.39

ballonnen 23cm roze - 10 stuks

2.09

folieballon cijfer 1 60cm confetti

3.49

feesthoedjes pompon goud - 4 stuks

2.69
nieuw
Takkie en Siepie servetten 33x33cm papier - 20 stuks - 25601015 - HEMA
2.99
nieuw
nijntje slinger 2m stof Halloween - 25200501 - HEMA

nijntje slinger 2m stof Halloween

8.99
€4.50/meter
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

6-pak confetti ballonnen

2.69

uitdeel plakhand speelgoed - 8 stuks

2.09

slinger 3m floraal

3.79
€0.63/meter
nieuw
slinger 2.5m Sint - 25900129 - HEMA

slinger 2.5m Sint

4.49
€1.80/meter

ballonnen 23cm kleur - 20 stuks

1.59
vegan
bio rozijntjes uitdeel - 8 stuks - 10250033 - HEMA

bio rozijntjes uitdeel - 8 stuks

3.29
112g - €29.38/kg