halloween decoratie

82 artikelen
sorteer op:
82 artikelen
nieuw
mok ⌀15x9cm pompoen - 25200462 - HEMA

mok ⌀15x9cm pompoen

7.89
nieuw
nijntje mystery sleutelhanger Halloween - 25200583 - HEMA

nijntje mystery sleutelhanger Halloween

9.99
nieuw
gevulde chocolade mix 150g - 24302508 - HEMA

gevulde chocolade mix 150g

4.49
150g ℮ - €29.93/kg
nieuw
spookchips Halloween 100g - 24322500 - HEMA

spookchips Halloween 100g

2.79
100g ℮ - €27.90/kg
nieuw
soepkom ⌀11.5x5cm keramiek pompoen - 25200464 - HEMA

soepkom ⌀11.5x5cm keramiek pompoen

13.99
nieuw
luxe chocolade eikeltjes 150g - 24302626 - HEMA

luxe chocolade eikeltjes 150g

4.49
150g ℮ - €29.93/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
geurkaars ⌀16x15cm pompoen - 25200444 - HEMA

geurkaars ⌀16x15cm pompoen

13.99
nieuw
pot 20x20x15cm keramiek pompoen - 25200456 - HEMA

pot 20x20x15cm keramiek pompoen

13.99
nieuw
suikerspin met knetter Halloween 34g - 24302609 - HEMA

suikerspin met knetter Halloween 34g

1.79
34g ℮ - €54.24/kg
nieuw
pompoen spekken 200g - 24302504 - HEMA

pompoen spekken 200g

2.79
200g ℮ - €12.40/kg
nieuw
melkchocolade koekjes Halloween 165g - 24302600 - HEMA

melkchocolade koekjes Halloween 165g

2.49
165g ℮ - €16.60/kg
nieuw
melkchocolade spookjes Halloween 150g - 24302612 - HEMA

melkchocolade spookjes Halloween 150g

4.49
150g ℮ - €29.93/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
chocolademelk lepel karamel zeezout 30g - 24302629 - HEMA

chocolademelk lepel karamel zeezout 30g

2.09
30g - €69.67/kg
nieuw
chips wormen zoete chili Halloween 100g - 24302603 - HEMA

chips wormen zoete chili Halloween 100g

2.79
100g ℮ - €27.90/kg
nieuw
schaaltje 25x10x3cm keramiek pompoen - 25200466 - HEMA

schaaltje 25x10x3cm keramiek pompoen

8.39
nieuw
zure bottensnoepje Halloween 200g - 24302604 - HEMA

zure bottensnoepje Halloween 200g

2.09
200g ℮ - €10.45/kg
nieuw
nijntje sokken maat 36-41 Halloween - 3 paar - 25200567 - HEMA

nijntje sokken maat 36-41 Halloween - 3 paar

10.99
nieuw
fonduepan 0.5L keramiek pompoen - 25200468 - HEMA

fonduepan 0.5L keramiek pompoen

16.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
nijntje knuffel 20x14x30cm Halloween - 25200582 - HEMA

nijntje knuffel 20x14x30cm Halloween

17.99
nieuw
koffiecapsules pumpkin spice - 10 stuks - 17180048 - HEMA

koffiecapsules pumpkin spice - 10 stuks

4.39
55g ℮ - €0.44/st.
nieuw
kussen en handwarmer 34x34cm pompoen - 25200472 - HEMA

kussen en handwarmer 34x34cm pompoen

17.99
nieuw
dracula tanden Halloween 150g - 24302607 - HEMA

dracula tanden Halloween 150g

2.09
150g ℮ - €13.93/kg
nieuw
melkchocolade figuurtjes Halloween 95g - 24302602 - HEMA

melkchocolade figuurtjes Halloween 95g

2.09
95g ℮ - €22.–/kg
nieuw
nijntje slinger 2m stof Halloween - 25200501 - HEMA

nijntje slinger 2m stof Halloween

8.99
€4.50/meter