halloween decoratie

82 artikelen
sorteer op:
82 artikelen
nieuw
zure ufo's Halloween 50g - 24302608 - HEMA

zure ufo's Halloween 50g

2.09
50g ℮ - €41.80/kg
nieuw
vloermat 58x52x1.5cm pompoen - 25200457 - HEMA

vloermat 58x52x1.5cm pompoen

13.99
nieuw
warmwaterkruik 28x25x7.5cm pompoen - 25200475 - HEMA

warmwaterkruik 28x25x7.5cm pompoen

9.99
nieuw
kaarsen pompoen 5x19.5cm - 2 stuks - 25200447 - HEMA

kaarsen pompoen 5x19.5cm - 2 stuks

5.59

nijntje tafelkleed 138x220cm papier Halloween

6.69
nieuw
luxe chocoladewalnoten pistache 145g - 24302625 - HEMA

luxe chocoladewalnoten pistache 145g

4.49
145g ℮ - €29.93/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
chocoladerotsjes stroopwafel 150g - 24302620 - HEMA

chocoladerotsjes stroopwafel 150g

3.19
150g ℮ - €21.27/kg
nieuw
nijntje uitsteekvormpjes Halloween 6-delig - 25200495 - HEMA

nijntje uitsteekvormpjes Halloween 6-delig

9.49
nieuw
mok koekjes 155g - 24302505 - HEMA

mok koekjes 155g

2.79
155g ℮ - €18.60/kg
nieuw
gevriesdroogde snoepoogjes Halloween 57g - 24302605 - HEMA

gevriesdroogde snoepoogjes Halloween 57g

3.49
57g - €61.23/kg
nieuw
kaars ⌀7.5x25cm pompoen - 25200448 - HEMA

kaars ⌀7.5x25cm pompoen

6.69
nieuw
bio granola pumpkin spice 300g - 24302623 - HEMA

bio granola pumpkin spice 300g

3.19
300g ℮ - €10.63/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
knutselpakket diamond painting pompoen - 25200479 - HEMA

knutselpakket diamond painting pompoen

8.39
nieuw
nijntje servetten 18x13cm papier Halloween - 20 stuks - 25200484 - HEMA
4.49
nieuw
nijntje bakjes ⌀10cm papier Halloween - 4 stuks - 25200482 - HEMA

nijntje bakjes ⌀10cm papier Halloween - 4 stuks

3.39
nieuw
kaarsbedels pompoen - 4 stuks - 25200451 - HEMA

kaarsbedels pompoen - 4 stuks

3.39
nieuw
gevriesdroogd snoepbotten Halloween 47g - 24302606 - HEMA

gevriesdroogd snoepbotten Halloween 47g

3.49
47g - €74.26/kg
nieuw
nijntje rietjes 20cm siliconen Halloween - 5 stuks - 25200491 - HEMA

nijntje rietjes 20cm siliconen Halloween - 5 stuks

5.59
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
slinger 1.8m vilt pompoenen - 25200454 - HEMA

slinger 1.8m vilt pompoenen

10.99
€6.11/meter
nieuw
nijntje cocktailprikkers papier Halloween - 15 stuks - 25200485 - HEMA
2.19
nieuw
nijntje muurstickers glow-in-the-dark Halloween - 10 stuks - 25200499 - HEMA
4.49
nieuw
ledkaars ⌀9.5x14.5cm pompoen - 25200445 - HEMA

ledkaars ⌀9.5x14.5cm pompoen

7.89
nieuw
nijntje tas Halloween - 25200572 - HEMA

nijntje tas Halloween

10.99
nieuw
fluffy sokken en mok pompoen - 25200473 - HEMA

fluffy sokken en mok pompoen

10.99