halloween decoratie

82 artikelen
sorteer op:
82 artikelen
nieuw
koffiebeker to go pompoen - 25200471 - HEMA

koffiebeker to go pompoen

8.99
nieuw
nijntje haarclip glow in the dark - 25200560 - HEMA

nijntje haarclip glow in the dark

4.49
nieuw
nijntje bord ⌀17.5cm papier Halloween - 8 stuks - 25200480 - HEMA

nijntje bord ⌀17.5cm papier Halloween - 8 stuks

3.89
nieuw
nijntje bekers 250ml papier Halloween - 8 stuks - 25200481 - HEMA

nijntje bekers 250ml papier Halloween - 8 stuks

3.39
nieuw
nijntje muffinvormpjes en prikkers 6.5x5cm papier Halloween - 25200496 - HEMA
3.89
nieuw
nijntje led tuinsteker zonne-energie 75cm Halloween - 25200553 - HEMA
8.39
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
nijntje ballon 73x50x25cm Halloween - 25200569 - HEMA

nijntje ballon 73x50x25cm Halloween

4.49
nieuw
glas 550ml met figuur pompoen - 25200463 - HEMA

glas 550ml met figuur pompoen

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.59
nieuw
nijntje sneeuwbol Halloween glow in the dark  - 25200580 - HEMA

nijntje sneeuwbol Halloween glow in the dark

13.99
nieuw
popcorn ahornsiroop pecan 75g - 24302622 - HEMA

popcorn ahornsiroop pecan 75g

2.09
75g ℮ - €27.87/kg
nieuw
lollymix Halloween 200g - 24302403 - HEMA

lollymix Halloween 200g

2.49
200g - €12.45/kg
nieuw
knetterende melkchocolade oogballen Halloween 100gr - 24302404 - HEMA
2.59
100g ℮ - €28.78/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
witte chocolade choco bomb chai met marshmallows 45g - 24562510 - HEMA
3.39
45g ℮ - €75.33/kg
vegan
geurkaars in glas ⌀10x10cm magnolia - 13507584 - HEMA

geurkaars in glas ⌀10x10cm magnolia

6.99
nieuw
spookspekjes Halloween 225gram - 24312202 - HEMA

spookspekjes Halloween 225gram

2.79
225g ℮ - €12.40/kg
nieuw
serveerplank ⌀10x4.6cm met schaaltjes pompoen - 25200459 - HEMA

serveerplank ⌀10x4.6cm met schaaltjes pompoen

10.99
nieuw
gesuikerde pompoentjes 150g - 24302630 - HEMA

gesuikerde pompoentjes 150g

online nog 1 stuks op voorraad
2.09
150g ℮ - €14.93/kg
nieuw
luxe chocolade herfstblaadjes pumpkin spice 150g - 24302621 - HEMA

luxe chocolade herfstblaadjes pumpkin spice 150g

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.19
150g ℮ - €21.27/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
nijntje raamstickers 30x27.5cm Halloween glow in the dark - 25200498 - HEMA
3.89
nieuw
theezakjesbordje 9x8.5x1.5cm keramiek pompoen - 25200465 - HEMA

theezakjesbordje 9x8.5x1.5cm keramiek pompoen

3.39
nieuw
ledlamp ⌀18x20.5cm keramiek pompoen - 25200452 - HEMA

ledlamp ⌀18x20.5cm keramiek pompoen

niet online, bekijk winkelvoorraad
16.99
nieuw
nijntje tattoostickers Halloween - 25200554 - HEMA

nijntje tattoostickers Halloween

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
nieuw
nijntje lichtsnoer 2.6m met 12 lampjes Halloween voor binnen - 25200526 - HEMA
13.99
€5.–/meter
nieuw
peper- en zoutstel 6x6x5.5cm keramiek pompoen - 25200469 - HEMA

peper- en zoutstel 6x6x5.5cm keramiek pompoen

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.89