festival essentials

255 artikelen
sorteer op:
255 artikelen
nu met korting
regenlaarzen voor volwassenen - laag zwart zwart - 34400260BLACK - HEMA

regenlaarzen voor volwassenen - laag zwart

29.99 17.99
nu met korting
Takkie en Siepie koffer 55x35x20cm 32L - 18670034 - HEMA

Takkie en Siepie koffer 55x35x20cm 32L

79.99 55.99
€55.99/st.

ribbelchips kruidenboter 125g

2.39
125g ℮ - €19.12/kg
nu met korting
koffer ABS 51x28x76cm 90L bordeaurood - 18670036 - HEMA

koffer ABS 51x28x76cm 90L bordeaurood

149.99 104.99
€104.99/st.
nu met korting
nijntje rijkoffer 52x21x38cm - 18670037 - HEMA

nijntje rijkoffer 52x21x38cm

89.99 62.99
€62.99/st.
2 voor 4.99 met HEMA extra
roomboter kaasvlinders 135g - 10661425 - HEMA

roomboter kaasvlinders 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
toilettas 25x15cm donkergroen - 11890753 - HEMA

toilettas 25x15cm donkergroen

7.99 4.50
2 voor 4.99 met HEMA extra
roomboter bladerdeegzoutjes met kaas en ui 135g - 10661426 - HEMA

roomboter bladerdeegzoutjes met kaas en ui 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg

Takkie en Siepie toilettas 19x27cm

4.99
nu met korting
beautycase 25x17cm luipaard - 11890737 - HEMA

beautycase 25x17cm luipaard

12.29 5.50
2 voor 3.99 met HEMA extra
zure slangen 215g - 10220086 - HEMA

zure slangen 215g

2.19
215g ℮ - €10.19/kg

rug-fietstas 26l waterdicht zwart

39.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

strandlaken 110x175cm microvezel donkerblauw

17.49
nu met korting
onder-de-stoel-koffer 29x20x39cm 19L blauw - 18670035 - HEMA

onder-de-stoel-koffer 29x20x39cm 19L blauw

69.99 48.99
€48.99/st.
nu met korting
koffer ABS 51x28x76 zwart - 18630026 - HEMA

koffer ABS 51x28x76 zwart

129.99 90.99
nu met korting
mini toilettas 12x6cm roze - 11890761 - HEMA

mini toilettas 12x6cm roze

6.59 3.25

ribbelchips crispy chili olie 125g

2.39
125g ℮ - €19.12/kg
nu met korting
toilettas 24x15x8cm transparant - 11890689 - HEMA

toilettas 24x15x8cm transparant

9.99 6.50
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

toilettas 25x20cm transparant

7.99
nu met korting
toilettas 10x16cm dierenprint - 11890751 - HEMA

toilettas 10x16cm dierenprint

online nog 5 stuks op voorraad
6.59 3.25
2 voor 3.99 met HEMA extra
winegums 275g - 10220087 - HEMA

winegums 275g

2.19
275g ℮ - €7.96/kg
vegan
zoete en zoute popcorn 65g - 10680100 - HEMA

zoete en zoute popcorn 65g

1.39
65g ℮ - €21.38/kg

beautycase 25x17cm strepen

12.29
nu met korting
toilettas 10x16cm hartjes - 11890739 - HEMA

toilettas 10x16cm hartjes

6.59 3.25