festival essentials

255 artikelen
sorteer op:
255 artikelen
2 voor 4.99 met HEMA extra
roomboter kaasstengels - 110 gram - 10661424 - HEMA

roomboter kaasstengels - 110 gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
110g ℮ - €27.18/kg

reisset 11-delig

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99

LED zaklamp

niet online, bekijk winkelvoorraad
9.99
2 voor 3.99 met HEMA extra
zoute drop 275g - 10220069 - HEMA

zoute drop 275g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.19
275g ℮ - €7.96/kg
2 voor 3.99 met HEMA extra
hondjes fruit smaak 215g - 10220070 - HEMA

hondjes fruit smaak 215g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.19
215g ℮ - €10.19/kg

klassieke drop mix navulling 400g

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.69
400g ℮ - €19.23/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

klassieke snoep mix navulling 400g

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.69
400g ℮ - €19.23/kg

toilettas bloem

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.25
2e halve prijs met HEMA extra
tandpasta 125ml - 11130801 - HEMA

tandpasta 125ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.89
€15.12/l

aardappelchips cheddar ui jalapeño 125gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.19
125g ℮ - €17.52/kg

draadloze speaker wit/groen

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.49

chips zoete chili en zure room 125gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.19
175g ℮ - €17.52/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

alles- in-één contactlensvloeistof 250ml

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.99
€15.96/l
vegan
schuimblokken 40g - 10223013 - HEMA

schuimblokken 40g

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.29
40g ℮ - €36.86/kg

zakspiegeltje

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.49