haarstyling

52 artikelen
sorteer op:
52 artikelen
filters
filter en sorteer

haarborstel met flexibele kop

8.99
vegan
shaper flexible hold & long-lasting 125ml - 11077109 - HEMA

shaper flexible hold & long-lasting 125ml

4.39
€35.12/l
vegan
anti-klit haarspray kind  - 11730007 - HEMA

anti-klit haarspray kind

3.59
€23.93/l

zelfhechtende krullers haarklemmen - 18 stuks

7.99

anti-klit haarborstel

5.59
vegan
hair wax stick 8.8g - 11050024 - HEMA

hair wax stick 8.8g

5.69
€5.69/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

reisborstel met spiegeltje

3.59
€3.59/st.

haarkrullers groot - 3 stuks

12.29
vegan
satijnen krullers - 6 stuks - 11800305 - HEMA

satijnen krullers - 6 stuks

12.29
vegan
extra grote fohnborstel ⌀6.5cm - 11800417 - HEMA

extra grote fohnborstel ⌀6.5cm

8.99

anti-klit haarborstel

5.99
vegan
grote fohnborstel ⌀5.5cm - 11800416 - HEMA

grote fohnborstel ⌀5.5cm

online nog 14 stuks op voorraad
7.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

haar klei 125ml

5.69
€45.52/l

voedende haarolie 100ml

7.89
€78.90/l
vegan
haargel kind - 11730008 - HEMA

haargel kind

2.49
€16.60/l

puntkam

2.19
nieuw
reisfohn paars - 11020010 - HEMA

reisfohn paars

24.99
nieuw
anti-klit haarborstel - 11854129 - HEMA

anti-klit haarborstel

5.59
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nieuw
zakspiegel met borstel ⌀8cm  kunststof beer - 61102423 - HEMA

zakspiegel met borstel ⌀8cm kunststof beer

4.29

shaper 125ml

5.69
€45.52/l

styling haargel 125ml

3.99
€31.92/l

haarföhn met koffer

44.99
vegan
haarborstel paddle  - 11800412 - HEMA

haarborstel paddle

8.09

volumepoeder 10g

4.59
€459.–/kg