haarverzorging

157 artikelen
sorteer op:
157 artikelen

satijnen haarbonnet

12.29

kussensloop 60x70cm satijn

8.99
€8.99/st.

haarborstel met flexibele kop

8.99
vegan
2 in 1 kindershampoo en douchegel  - 11730001 - HEMA

2 in 1 kindershampoo en douchegel

3.99
€13.30/l
vegan
shaper flexible hold & long-lasting 125ml - 11077109 - HEMA

shaper flexible hold & long-lasting 125ml

4.39
€35.12/l

haardroogmuts

3.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
anti-klit haarspray kind  - 11730007 - HEMA

anti-klit haarspray kind

3.59
€23.93/l

douchemuts hartjes roze

3.49
vegan
mini shampoo alle haartypen 100ml - 11040111 - HEMA

mini shampoo alle haartypen 100ml

2.59
€25.90/l
nieuw
nijntje haarclip glow in the dark - 25200560 - HEMA

nijntje haarclip glow in the dark

4.49

haarmuts lila

3.99

haarklem zwart 9cm

3.59
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

haarhanddoek microvezel

5.59

douchemuts eenden

3.49

haarbooster groei 100ml

10.49
€104.90/l

zelfhechtende krullers haarklemmen - 18 stuks

7.99
vegan
hair wax stick 8.8g - 11050024 - HEMA

hair wax stick 8.8g

5.69
€5.69/kg
vegan
blok shampoo voor krullen 65g - 11000001 - HEMA

blok shampoo voor krullen 65g

4.99
€76.77/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

haarklem 10cm tortoise

4.99

haarklem 4.5cm goud - 2 stuks

4.59

haarklem 5cm vierkant bruin - 2 stuks

online nog 6 stuks op voorraad
4.59

reisborstel met spiegeltje

3.59
€3.59/st.

anti-klit haarborstel

5.59

douchemuts bloemen lila

3.49