scheren en ontharen

12 artikelen
sorteer op:
12 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
pincet met borsteltje - 11200141 - HEMA

pincet met borsteltje

online nog 6 stuks op voorraad
5.99

scheergel dames gevoelige huid 200ml

online nog 4 stuks op voorraad
3.99
€19.95/l
vegan
blok scheerschuim normale tot gevoelige huid 65g - 11300064 - HEMA

blok scheerschuim normale tot gevoelige huid 65g

4.99
€76.77/kg

pincet met vergulde smalle punt

2.99

dames scheersysteem 5 bladen

8.99

5-blad scheersysteem navullingen - 3 stuks

8.99
€3.–/st.
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

pincetten - 2 stuks

4.99

dames scheermesjes 2 bladen - 5 stuks

2.89
€0.58/st.

pincet schuine punt rvs

2.99

3-blad scheermesjes - 8 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.59
€0.57/st.
vegan
wegwerp scheermesjes 2-blad - 5 stuks - 11312060 - HEMA

wegwerp scheermesjes 2-blad - 5 stuks

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.49

bokkepootje met nagelriemmesje

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.99
€1.99/st.