aanbiedingen vrije tijd

150 artikelen
sorteer op:
150 artikelen
nu met korting
Takkie en Siepie kinderslaapmasker strepen - 18670050 - HEMA

Takkie en Siepie kinderslaapmasker strepen

niet online, bekijk winkelvoorraad
6.99 4.89
€4.89/st.

koeltas 20x14x14cm

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.50

koeltas shopper 45x7x36cm bloemen

niet online, bekijk winkelvoorraad
6.50

led-stompkaars ⌀7.5x16cm twist

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.75

koeltas 32x23x30 linnen bloemenprint roze

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.50
3+1 gratis met HEMA extra
rond lintgaren 100g 45m donkergroen - 60702885 - HEMA

rond lintgaren 100g 45m donkergroen

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.29
€0.10/meter
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
koffer Takkie 35x20x50cm wit - 18670029 - HEMA

koffer Takkie 35x20x50cm wit

niet online, bekijk winkelvoorraad
115.99 81.19
nu met korting
onder-de-stoel-koffer 29x20x39cm 19L groen - 18670021 - HEMA

onder-de-stoel-koffer 29x20x39cm 19L groen

niet online, bekijk winkelvoorraad
69.99 48.99
nu met korting
nijntje koffer S warmgrijs - 18640071 - HEMA

nijntje koffer S warmgrijs

niet online, bekijk winkelvoorraad
109.99 76.99
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen groen 100gram 250meter - 60760005 - HEMA

acryl garen groen 100gram 250meter

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.39
€23.90/kg
nu met korting
regenponcho herbruikbaar - 18640065 - HEMA

regenponcho herbruikbaar

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99 3.49
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen grijs 100gram 250meter - 60760022 - HEMA

acryl garen grijs 100gram 250meter

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.39
€23.90/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen disco melange 100gram 250meter - 60760012 - HEMA

acryl garen disco melange 100gram 250meter

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.39
€23.90/kg
3+1 gratis met HEMA extra
acryl garen lila 100gram 250meter - 60760007 - HEMA

acryl garen lila 100gram 250meter

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.39
€23.90/kg
nu met korting
nijntje koffer ABS 35x20x55 blauw - 18640067 - HEMA

nijntje koffer ABS 35x20x55 blauw

niet online, bekijk winkelvoorraad
99.99 69.99

waterafstotende fiets zadelhoes met bloemen

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.25

waterafstotende fiets zadelhoes met stippen

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.25

slaapmasker zwart

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.25
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

gereedschapskist 18x41x19 metaal groen

niet online, bekijk winkelvoorraad
22.50

dubbele fietstas 40L gerecycled stippen

niet online, bekijk winkelvoorraad
16.–

fietstas 20L 51x34x12 zwart

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.–

wenskaart 'own little patch' met zaadjes

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.25

led reflector clear E27 4.2W 345lm dim

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.25

led globe xl + voet hout E27 4W 100lm

niet online, bekijk winkelvoorraad
16.–