geslaagdversiering en -cadeaus

57 artikelen
sorteer op:
57 artikelen
filters
filter en sorteer

Sombrilla Paraiso macabeo sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.39
€7.19/l

alcoholvrije ginger mule 250ml

per 4 stuks bestelbaar
2.29
€9.16/l

uitdeel medailles 3.5cm ster - 8 stuks

2.09
2 voor 8.49 met HEMA extra
huiswijn chardonnay macabeo 0.75L - 17375010 - HEMA

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

alcoholvrije paloma 250ml

2.29
€9.16/l

tafelkleed 220x138cm papier goud

5.69
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

alcoholvrije passionfruit martini 250ml

per 4 stuks bestelbaar
2.29
€9.16/l
vegan
Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
11.69
€15.59/l

alcoholvrije pink G&T 250ml

per 6 stuks bestelbaar
2.29
€9.16/l
vegan 2e halve prijs
Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l

slinger 1.8m papier geslaagd

2.19
€1.46/meter

broche geslaagd

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.25
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

Corte Viola prosecco frizzante 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
7.69
750ml - €10.25/l

Coteau Bourguignon chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
12.29
750ml - €16.39/l
2e halve prijs
Reve D'une Dame chardonnay 0.75L - 17371400 - HEMA

Reve D'une Dame chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l
2e halve prijs
Reve D'une Dame viognier 0.75L - 17371401 - HEMA

Reve D'une Dame viognier 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l

Joao Pires moscatel 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
2 voor 8.49 met HEMA extra
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

Primaverina vermentino 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l

Les Animals ours blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l
vegan
alcoholvrije mojito 250 ml - 17420043 - HEMA

alcoholvrije mojito 250 ml

per 4 stuks bestelbaar
2.29
€9.16/l
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.89
€15.45/l

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.39
€7.19/l

Chicken Run chardonnay 375ml

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€13.31/l