kerst lekkernijen

26 artikelen
sorteer op:
26 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
witte chocolade choco bomb chai met marshmallows 45g - 24562510 - HEMA
3.39
45g ℮ - €75.33/kg

Bretz grauburgunder 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
10.69
€14.25/l

Cave de Turckheim pinot blanc alsace wijn 0.75L

per 6 stuks bestelbaar online nog 4 stuks op voorraad
9.79
750ml - €13.05/l
vegan
Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l

luna argenta appassite bianco - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l

Clairette de Die - 0.75 L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L - 17368525 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L - 17378526 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan
domäne wachau grüner veltliner - wit - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - wit

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l
vegan
dreambird pinot grigio - 17370119 - HEMA

dreambird pinot grigio

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

Touraine sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l

Negroamaro Primitivo Appassite

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
G7 merlot - rood - 17361992 - HEMA

G7 merlot - rood

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l
vegan
G7 cabernet sauvignon - rood - 17361102 - HEMA

G7 cabernet sauvignon - rood

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l

niche petit verdot merlot - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
750ml - €10.25/l
vegan
Copa Sabia cava brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia cava brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.99
200ml - €24.95/l
vegan
G7 reserva chardonnay - wit - 17371176 - HEMA

G7 reserva chardonnay - wit

per 6 stuks bestelbaar
9.89
€13.19/l
vegan 2e halve prijs
Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
G7 sauvignon blanc - wit - 17371106 - HEMA

G7 sauvignon blanc - wit

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l
vegan
G7 chardonnay 0.75L - 17370022 - HEMA

G7 chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l

Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.89
750ml - €11.85/l
vegan
mâcon-chardonnay - wit - 17370430 - HEMA

mâcon-chardonnay - wit

per 6 stuks bestelbaar
12.29
€16.39/l
vegan
Copa Sabia cava brut rosé 0.75L - 17390712 - HEMA

Copa Sabia cava brut rosé 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
9.59
750ml - €12.79/l

Tesoruccio Primitivo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.89
750ml - €11.85/l