Kerst

1,878 artikelen
sorteer op:
1,878 artikelen
filters
filter en sorteer
2 stuks
wieglaken 80 x 100 cm - 33300037 - HEMA

wieglaken 80 x 100 cm

14.29
2 stuks
2-pak ledikant hoeslaken 60 x 120 cm - 33300033 - HEMA

2-pak ledikant hoeslaken 60 x 120 cm

16.49

ledikant molton hoeslaken 60 x 120 cm

8.99

Negroamaro Primitivo Appassite

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l
2 stuks
2-pak wieg hoeslakens 40 x 80 cm - 33300032 - HEMA

2-pak wieg hoeslakens 40 x 80 cm

14.29

molton hoeslaken wieg 40 x 80 cm

online nog 5 stuks op voorraad
6.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
2 stuks
krabwantjes - 2 paar - 33334902 - HEMA

krabwantjes - 2 paar

6.89
vegan
G7 merlot - rood - 17361992 - HEMA

G7 merlot - rood

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l

kaarsonderzetter 25 cm

2.75

kaarsonderzetter 33 cm

4.–

kandelaar

8.79

16-delige bestekset Bari

61.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
domäne wachau grüner veltliner - wit - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - wit

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l

Touraine sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l
vegan
dreambird pinot grigio - 17370119 - HEMA

dreambird pinot grigio

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

picardieglas 360ml

per 6 stuks bestelbaar
1.99

4-pak champagneglazen 230ml

14.99

4-pak rodewijnglazen 430ml

8.49
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

picardieglas 500ml

per 6 stuks bestelbaar
2.49
3+1 gratis met HEMA extra
lange lepel 19cm Bari - 9904411 - HEMA

lange lepel 19cm Bari

per 2 stuks bestelbaar
4.09

picardieglas 250ml

per 6 stuks bestelbaar
1.69

serpentines - 3 stuks

1.29
€0.43/st.

4-pak rodewijnglazen 490ml

14.99

4-pak wittewijnglazen 320ml

8.49