Kerst

1,879 artikelen
sorteer op:
1,879 artikelen
filters
filter en sorteer

picardieglas 500ml

per 6 stuks bestelbaar
2.49

4-pak rodewijnglazen 430ml

8.49
3+1 gratis met HEMA extra
lange lepel 19cm Bari - 9904411 - HEMA

lange lepel 19cm Bari

per 2 stuks bestelbaar
4.09

picardieglas 250ml

per 6 stuks bestelbaar
1.69

serpentines - 3 stuks

1.29
€0.43/st.

4-pak rodewijnglazen 490ml

14.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

melkopschuimer

10.99

4-pak wittewijnglazen 320ml

8.49
vegan
lange huishoudkaarsen Ø2.2x29 goud - 4 stuks - 13503210 - HEMA

lange huishoudkaarsen Ø2.2x29 goud - 4 stuks

5.59
3+1 gratis met HEMA extra
tafelvork Bari - 9904401 - HEMA

tafelvork Bari

per 2 stuks bestelbaar
6.59
3+1 gratis met HEMA extra
dienlepel Bari - 9904413 - HEMA

dienlepel Bari

10.99

bindtouw 50 meter

4.09
€0.08/meter
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
Copa Sabia cava brut 0.75L - 17390710 - HEMA

Copa Sabia cava brut 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
9.79
750ml - €13.05/l

picardieglas 200ml

per 6 stuks bestelbaar
1.39
vegan
G7 cabernet sauvignon - rood - 17361102 - HEMA

G7 cabernet sauvignon - rood

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l

4-pak wittewijnglazen 350ml

14.99
vegan
Copa Sabia cava brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia cava brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.99
200ml - €24.95/l

niche petit verdot merlot - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
750ml - €10.25/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
3+1 gratis met HEMA extra
tafelmes Bari - 9904400 - HEMA

tafelmes Bari

6.59
vegan
G7 reserva chardonnay - wit - 17371176 - HEMA

G7 reserva chardonnay - wit

per 6 stuks bestelbaar
9.89
€13.19/l
vegan
G7 sauvignon blanc - wit - 17371106 - HEMA

G7 sauvignon blanc - wit

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l

INSTAX mini fotopapier rainbow 10-pak

12.49
vegan
G7 chardonnay 0.75L - 17370022 - HEMA

G7 chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l
3+1 gratis met HEMA extra
sauslepel Bari - 9904414 - HEMA

sauslepel Bari

9.99