snacks

63 artikelen
sorteer op:
63 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
spookchips Halloween 100g - 24322500 - HEMA

spookchips Halloween 100g

2.79
100g ℮ - €27.90/kg
nieuw
chips wormen zoete chili Halloween 100g - 24302603 - HEMA

chips wormen zoete chili Halloween 100g

2.79
100g ℮ - €27.90/kg
vegan
zoete en zoute popcorn 65g - 10680100 - HEMA

zoete en zoute popcorn 65g

1.39
65g ℮ - €21.38/kg
2 voor 4.99 met HEMA extra
roomboter kaasvlinders 135g - 10661425 - HEMA

roomboter kaasvlinders 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg

bio groentechips 75g

2.19
75g ℮ - €29.20/kg
vegan
bio maïswafeltjes mango 30g - 10250038 - HEMA

bio maïswafeltjes mango 30g

1.99
30g ℮ - €66.33/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
zoete popcorn uitdeelzak - 6 stuks - 10200206 - HEMA

zoete popcorn uitdeelzak - 6 stuks

2.89
60g ℮ - €48.17/kg
vegan
bio rijstwafeltjes appel-kaneel 35g - 10250037 - HEMA

bio rijstwafeltjes appel-kaneel 35g

1.99
35g ℮ - €56.86/kg
2 voor 4.99 met HEMA extra
roomboter bladerdeegzoutjes met kaas en ui 135g - 10661426 - HEMA

roomboter bladerdeegzoutjes met kaas en ui 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg
2 voor 6.99 met HEMA extra
cashewnoten gezouten 190g - 10650111 - HEMA

cashewnoten gezouten 190g

4.99
190g ℮ - €26.26/kg
2 voor 6.99 met HEMA extra
luxe notenmix gezouten 180g - 10650101 - HEMA

luxe notenmix gezouten 180g

5.39
180g ℮ - €29.94/kg

ribbelchips kruidenboter 125g

2.39
125g ℮ - €19.12/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

bio maïs puffs pinda 50g

1.99
50g ℮ - €39.80/kg

ribbelchips hotdog 125g

2.39
125g ℮ - €19.12/kg

borrelnoten cocktail 175g

2.39
175g ℮ - €13.66/kg

zoute popcorn 40g

1.39
40g ℮ - €34.75/kg
2 voor 6.99 met HEMA extra
luxe notenmix ongezouten 175g - 10650201 - HEMA

luxe notenmix ongezouten 175g

5.39
175g ℮ - €30.80/kg
vegan
bio maïswafeltjes wortel-tomaat 30g - 10250039 - HEMA

bio maïswafeltjes wortel-tomaat 30g

1.99
30g ℮ - €66.33/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

confetti popcorn 115g

4.39
115g ℮ - €38.17/kg
vegan
knijpfruit aardbei-appel-banaan 4x90g - 10250044 - HEMA

knijpfruit aardbei-appel-banaan 4x90g

3.99
360g ℮ - €11.08/kg

chocolademelk poeder 250g

6.49
250g ℮ - €25.96/kg

bio maïs puffs banaan-framboos 30g

1.99
30g ℮ - €66.33/kg
2 voor 6.99 met HEMA extra
pinda maïs bonenmix 200g - 10650102 - HEMA

pinda maïs bonenmix 200g

4.49
200g ℮ - €22.45/kg

borrelnoten chili 175g

2.39
175g ℮ - €13.66/kg