aanbiedingen koken en tafelen

194 artikelen
sorteer op:
194 artikelen
filters
filter en sorteer
2 voor 11.99
koffiebonen espresso dark roast 400g - 17160014 - HEMA

koffiebonen espresso dark roast 400g

8.59
400g ℮ - €21.48/kg
2 voor 11.99
koffiebonen espresso 400g - 17160013 - HEMA

koffiebonen espresso 400g

8.59
400g ℮ - €21.48/kg
2+2 gratis
kinderbestek siliconen monster roze 3-delig - 80650224 - HEMA

kinderbestek siliconen monster roze 3-delig

11.49
2+2 gratis
kinderbestek siliconen monster groen 3-delig - 80650225 - HEMA

kinderbestek siliconen monster groen 3-delig

11.49
nu met korting
snijplank 35x25 cm roze - 80840059 - HEMA

snijplank 35x25 cm roze

5.59 4.–
2+2 gratis
kinderbeker 150ml siliconen monster groen - 80650223 - HEMA

kinderbeker 150ml siliconen monster groen

5.99
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
2+2 gratis
kinderbeker 150ml siliconen monster terra   - 80650222 - HEMA

kinderbeker 150ml siliconen monster terra

5.99
nu met korting
flessenborstel groen - 80840021 - HEMA

flessenborstel groen

7.29 5.–
3+1 gratis met HEMA extra
gebaksvorkjes Sydney - 4 stuks - 9905108 - HEMA

gebaksvorkjes Sydney - 4 stuks

5.79
nu met korting
tomatenmesjes rvs - 2 stuks - 80840062 - HEMA

tomatenmesjes rvs - 2 stuks

2.79 1.75
2+2 gratis
kinderbordje Ø16cm monster siliconen beige - 80650218 - HEMA

kinderbordje Ø16cm monster siliconen beige

7.29
nu met korting
slacentrifuge - 80840027 - HEMA

slacentrifuge

online nog 12 stuks op voorraad
10.99 6.50
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
snijplank 24x16 cm blauw  - 80840058 - HEMA

snijplank 24x16 cm blauw

4.49 3.25
3+1 gratis met HEMA extra
lange lepels 19cm Sydney - 4 stuks - 9905109 - HEMA

lange lepels 19cm Sydney - 4 stuks

6.49
2 voor 3.99 met HEMA extra
zure slangen 215g - 10220086 - HEMA

zure slangen 215g

2.19
215g ℮ - €10.19/kg
2 voor 3.99 met HEMA extra
regenboog marshmallows 200g - 10220076 - HEMA

regenboog marshmallows 200g

2.19
200g ℮ - €10.95/kg
nu met korting
peper- en zoutmolen - 80840057 - HEMA

peper- en zoutmolen

13.99 7.50
nu met korting
flessenschraper - 80840026 - HEMA

flessenschraper

2.59 1.75
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
nu met korting
set spatel, lepel en soeplepel - 80830010 - HEMA

set spatel, lepel en soeplepel

5.59 3.25
2 voor 3.99 met HEMA extra
Engelse drop 275g - 10220089 - HEMA

Engelse drop 275g

2.19
275g ℮ - €7.96/kg
2 voor 4.99 met HEMA extra
roomboter kaasvlinders 135g - 10661425 - HEMA

roomboter kaasvlinders 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg
2 voor 3.99 met HEMA extra
gevulde hartjes 200g - 10220074 - HEMA

gevulde hartjes 200g

2.19
200g ℮ - €10.95/kg
2+2 gratis
bakje Ø10cm monster siliconen groen - 80650221 - HEMA

bakje Ø10cm monster siliconen groen

6.79
vegan 2e halve prijs
Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l