knutselen

333 artikelen
sorteer op:
333 artikelen
nieuw
knutselpakket diamond painting pompoen - 25200479 - HEMA

knutselpakket diamond painting pompoen

8.39

stempelstiften - 6 stuks

5.19

kinderlijm 200ml

4.19
€20.95/l

DIY disco strip 2m

4.59

glaskralen 7 kleuren

4.59

klei luchtdrogend 500gr

4.59
€9.18/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

perforators met hartje, bloem en ster

2.19

basiskleuren acrylverf 18x20ml

9.89
€27.47/l

kinderschaar voor rechtshandigen

1.59

Takkie en Siepie uitdeelkleurboekjes - 4 stuks

2.19

kliedervrije verfmachine

23.49
vegan
lijmstift 20gram - 15950002 - HEMA

lijmstift 20gram

1.19
€59.50/kg
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

gelukspoppetjes - 6 stuks

2.19

schatkistje 9x5.2x6cm hout

4.39

gekleurd karton - 60 stuks

4.59

waterkleurboek A5 boerderij

3.49

uitdeel kleurboekjes monsters - 8 stuks

1.75

emmer houten kralen met rijgkoord - 70 stuks

11.19
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

chenille emmer - 65 stuks

3.49

schilderpenselen met ronde punt - 5 stuks

5.69

knutselkleed afneembaar 140x240

11.69

mini knijpers - 20 stuks

2.09

glow-in-the-dark kralen gezichtjes

2.59

nijntje perforators - 2 stuks

3.49