bakmixen 25% korting

7 artikelen
sorteer op:
7 artikelen
nu met korting
bakmix voor confettikoekjes - 10250062 - HEMA

bakmix voor confettikoekjes

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.59 5.69
497g ℮ - €11.45/kg
nu met korting
bakmix voor marshmallow koekjes - 10250063 - HEMA

bakmix voor marshmallow koekjes

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.59 5.69
512g ℮ - €11.01/kg
nu met korting
funfetti cupcake mix - 10250054 - HEMA

funfetti cupcake mix

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.39 4.04
280g - €14.43/kg
vegan nu met korting
bakmix vegan bananenbrood - 10250050 - HEMA

bakmix vegan bananenbrood

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.39 4.04
390g - €10.36/kg
nu met korting
bakmix voor donuttaart - 10250052 - HEMA

bakmix voor donuttaart

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.59 5.69
466g - €11.61/kg
nu met korting
brookies mix vegan - 10250051 - HEMA

brookies mix vegan

niet online, bekijk winkelvoorraad
5.99 4.49
400g - €11.23/kg
vegan nu met korting
zandkoekjes mix vegan - 10250053 - HEMA

zandkoekjes mix vegan

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.79 3.59
200g ℮ - €17.95/kg