biologische wijn

21 artikelen
sorteer op:
21 artikelen
vegan
Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
11.69
€15.59/l
vegan 2e halve prijs
Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l
2 voor 8.49 met HEMA extra
huiswijn chardonnay macabeo 0.75L - 17375010 - HEMA

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
vegan 2e halve prijs
Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l

Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.79
€11.72/l
2 voor 8.49 met HEMA extra
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan 2e halve prijs
Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l
vegan
Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
vegan
huiswijn tempranillo syrah 0.187L - 17366001 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.89
€15.45/l
vegan 2e halve prijs
Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L - 17380095 - HEMA

Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l
2 voor 8.49 met HEMA extra
huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
2 voor 8.49 met HEMA extra
huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan 2e halve prijs
Neleman garnacha biologisch 0.75L - 17360060 - HEMA

Neleman garnacha biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan 2e halve prijs
Neleman macabeo biologisch 0.75L - 17370070 - HEMA

Neleman macabeo biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
9.19
€12.25/l
vegan
Brezos del Valle Rosado 0.75L - 17380161 - HEMA

Brezos del Valle Rosado 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l

Chicken Run cabernet sauvignon 375ml

per 3 stuks bestelbaar
4.99
€13.31/l

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
10.–
1500ml - €6.67/l

Chicken Run chardonnay 375ml

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€13.31/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.89
€15.45/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.89
€15.45/l

Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L

niet online, bekijk winkelvoorraad
10.–
1500ml - €6.67/l