rode wijn

27 artikelen
sorteer op:
27 artikelen

Appassimento 0.75L

7.99
€10.65/l

Les Animals fourmi rouge 0.750L

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l

Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.79
€11.72/l
vegan 2e halve prijs
Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.89
750ml - €10.52/l

Bassesi Chianti Riserva 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
9.89
€13.19/l

mas coustan - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

niche petit verdot merlot - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
750ml - €10.25/l
vegan
dreambird pinot noir - 17360117 - HEMA

dreambird pinot noir

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.69
€15.59/l
vegan
huiswijn tempranillo syrah 0.187L - 17366001 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.89
€15.45/l

Negroamaro Primitivo Appassite

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l

Tesoruccio Primitivo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.89
750ml - €11.85/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.99
€5.–/l

Tesoruccio Montepulciano dAbruzzo 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.89
750ml - €11.85/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L - 17368525 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan
G7 merlot - rood - 17361992 - HEMA

G7 merlot - rood

per 6 stuks bestelbaar
7.29
€9.72/l
2e halve prijs
Reve D'une Dame merlot 0.75L - 17361400 - HEMA

Reve D'une Dame merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.69
€11.59/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.39
€7.19/l
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30€
  • afhalen en betalen in 90+ HEMA winkels
  • thuisbezorgd binnen 1-3 werkdagen
2 voor 8.49 met HEMA extra
huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
vegan 2e halve prijs
Neleman garnacha biologisch 0.75L - 17360060 - HEMA

Neleman garnacha biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l

Castell Rothari corvina veronese 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
9.79
750ml - €13.05/l
vegan
Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L - 17360120 - HEMA

Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.19
€10.92/l

Primaverina Nero d'Avola 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
vegan
dreambird cabernet sauvignon - 17360118 - HEMA

dreambird cabernet sauvignon

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l