huiswijn 2 voor 8.49

4 artikelen
sorteer op:
4 artikelen
vegan 2 voor 8.49
huiswijn chardonnay macabeo 0.75L - 17375010 - HEMA

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
vegan 2 voor 8.49
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
vegan 2 voor 8.49
huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
vegan 2 voor 8.49
huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l